Looduskaar

 

 

on Järvamaa kolme valla turismiettevõtteid ühendav kaubamärk, mille eesmärgiks on tõsta Järvamaa kui turismisihtkoha populaarsust.

 

Looduskaare kaubamärk loodi 2012. aastal mitmete turismiasjaliste poolt, kes osalesid ühises projektis.

Selle projekti raames valmis kolme valda (Järva-Jaani, Kareda ja Koeru vald) piirkonda tutvustav reklaamklipp ja turismikaart.

 

 

Turismivõrgustik Looduskaar pakub võimalust puhata aktiivselt ja mitmekülgselt Kesk-Eestis Järvamaal Järva-Jaani, Kareda ja Koeru vallas. Looduskaar on turismiettevõtjate võrgustik, mis kutsub seltskondi, peresid ja firmasid seiklema Eestimaa südames.

 

Huvitavad paketid on välja töötatud nii peredele kui ettevõtetele. Siin saab külastada vaatamisväärsusi, tutvuda ajaloo- ja kultuurilooga, sisustada aega käsitöötubades ja käia loodusmatkadel.

 

Looduskaar korraldab vastavalt Teie soovile kas seminari, lasteekskursiooni, perepuhkuse või firmapeo. Suudame korraga vastu võtta kuni 40-ne liikmelise grupi koos majutuse ja toitlustusega.

 

Pakume ajaloo- ja kultuurilugu, käsitöötubasid, loodusmatku, aktiivset tegevust, seminarikorraldust, muuseume, majutust, toitlustust ja nädalalõpupidusid Kilplaste Kojas.

 

ÜLDINFO: 58145848

www.facebook.com/looduskaar

 

 

Video


Kontakt

Taur Külalistemajad OÜ
Telefon: +372 529 1733
E-mail: vao@kylalistemaja.eu

Soo tee 4, Vao küla, Koeru vald,
73003, Järvamaa, Eesti

Vao Külalistemaja