Pildid

Ühekohaline tuba<br />Numbrituba on varustatud lahtikäiva diivaniga, toas on kirjutuslaud, nagi, internetiühendus, WIFI. Seinu kaunistavad teemakohased pildid.Kahe toa kohta on kasutuses ühine tualettruum, dušš ja köök.Köögis on kõik tarvilik toidu valmistamiseks ja säilitamiseks.<br />Ühekohalise toa maksumus üheks ööks 25€<br />Küsi personaalset pakkumist!<br /><br />Kahekohaline tuba ühele<br />Numbrituba on varustatud kahe voodiga, toas on kirjutuslaud, riidekapp või nagi, internetiühendus, WIFI, televiisor* nelja Eesti kanaliga. Seinu kaunistavad teemakohased pildid.Kahe toa kohta on kasutuses ühine tualettruum,dušš ja köök.Köögis on kõik tarvilik toidu valmistamiseks ja säilitamiseks.<br /><br />*Televiisor on korteri ühes numbritoas.<br />Toa maksumus üheks ööks 25€<br />Küsi personaalset pakkumist!<br /><br /><br />

Ühekohaline tuba

Numbrituba on varustatud lahtikäiva diivaniga, toas on kirjutuslaud, nagi, internetiühendus, WIFI. Seinu kaunistavad teemakohased pildid.

Kahe toa kohta on kasutuses ühine tualettruum, dušš ja köök.

Köögis on kõik tarvilik toidu valmistamiseks ja säilitamiseks.

Kahekohaline tuba ühele

Numbrituba on varustatud kahe voodiga, toas on kirjutuslaud, riidekapp või nagi, internetiühendus, WIFI, televiisor* nelja Eesti kanaliga. Seinu kaunistavad teemakohased pildid.

Kahe toa kohta on kasutuses ühine tualettruum,dušš ja köök.

Köögis on kõik tarvilik toidu valmistamiseks ja säilitamiseks.

*Televiisor on korteri ühes numbritoas.

Video


Kontakt

Taur Külalistemajad OÜ
Telefon: +372 529 1733
E-mail: vao@kylalistemaja.eu

Soo tee 4, Vao küla, Koeru vald,
73003, Järvamaa, Eesti